Stypendium na studia w uczelni macierzystej

Logo Sparheld Stypendium dla oszczędzających: Najbardziej oszczędny student Polski

Spar-Stipendium

Informacje o stypendium

Institución: 
mojekupony.pl
Nombre: 
Stypendium dla oszczędzających: Najbardziej oszczędny student Polski
E-Mail: 
stypendium@sparheld.de

Oszczędzanie powoduje zły nastrój i przygnębia? Wręcz przeciwnie – nie tylko własne doświadczenie, ale również najnowsze badania potwierdzają: komu udaje się efektywnie zarządzać małym budżetemz, ten jest bardziej zadowolony ze swojego życia. Podsumowując: kto oszczędza, ten wygrywa!
Szczególnie studenci muszą radzić sobie w życiu codziennym z małym budżetem. Tutaj oprócz samodyscypliny potrzebna jest również kreatywność: sprzedawanie książek na bazarze, szukanie promocji lub majsterkowanie – sprytne pomysły lepiej się sprawdzą, niż pełne konto w banku.

Uważamy, że nie tylko za czasów naszych babć, oszczędzanie było bardzo ważne, lecz jest do tej pory. Dlatego European Funding Guide razem z mojekupony.pl szuka najbardziej oszczędnego studenta Polski. Radzisz sobie z ograniczoną ilością pieniędzy? Zdradź nam twój tajny przepis, aplikuj i zostań naszym osczędzającym stypendystą!

OPIS STYPENDIUM

W sumie rozdane będzie 21.000 €. Każdy z trzech stypendystów dostanie 300 € na miesiąc przez, okres 12 miesięcy. Oprócz tego istnieje możliwość poszerzenia wiedzy (o oszczędzaniu) na płatnej praktyce w mojekupony.pl (wynagrodzenie ok. 3.000 €).

APLIKACJA O STYPENDIUM DLA OSZCZĘDZAJĄCYCH

Warunki

Dlaczego akurat ty jesteś najbardziej oszczędnym studentem Polski? Aplikować mogą studenci wszystkich poprzez kreatywną odpowiedź na powyższe pytanie.

Wideo/Tekst

Opowiedz nam coś o sobie i dlaczego akurat ty zasłużyłleś na tytuł „Nnajbardziej oszczędny student Polski“. W tym celu możesz nakręcić krótki filmik lub napisać tekst. Załaduj wideo na jedną ze znanych platform filmowych (Youtube, Vimeo, etc.). Długość filmu nie powinna przekroczyć 1 minuty. Oprócz tego tytuł filmu powinien zawierać słowo „Mojekupony“. Jeżeli zdecydujesz się na esej, twój tekst nie może przekroczyć 1000 znaków (łącznie ze spacjami).

Procedura wyboru

Twoją aplikację możesz wysłać na adres stypendium@mojekupony.pl do 30 września 2017 lub załadować na stronie www.mojekupony.pl/stypendium w zakładce "Dołącz". Następnie jury zadecyduje kto dostanie "Stypendium dla oszczędzających".

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  • Formularz aplikacyjny: Wypełnij formularz aplikacyjny z podstawowymi danymi o sobie.
  • Wideo lub tekst: Nakręć krótki filmik lub napisz tekst, w którym przedstawisz się i wyjaśniasz, dlaczego akurat ty jesteś najbardziej oszczędnym studentem Polski.
  • Twój filmik możesz załadować na każdej platformie (np. Youtube, Vimeo). Adres filmu musi znajdować się w formularzu aplikacyjnym z możliwością skopiowania.
  • Podpisany formularz aplikacyjny wyślij na adres stypendium@sparheld.de lub załaduj na stronie www.mojekupony.pl/stypendium w zakładce "Dołącz".
  • Rozmiar załącznika nie może przekraczać 2 MB

Termin aplikacji

Obowiązuję następujący termin zakończenia aplikacji:
Plazo: 
30.09.2017